Usługi Kominiarskie Józef Nowakowski
Usługi Kominiarskie Józef Nowakowski - Dane kontaktowe Kominiarz Kalisz - Zakres usług Kominiarz Kalisz - Z kominiarzem bezpieczniej! Kominiarz Kalisz zaprasza do współpracy Przystępne ceny usług kominiarskich Kominiarz Józef Nowakowski cieszy się zaufaniem wielu klientów Usługi Kominiarskie Józef Nowakowski - www.kominiarz.kalisz.pl

Mistrz kominiarski Józef Nowakowski - O mnie

Już prawie 30 lat z wielką przyjemnością świadczę dla Państwa usługi kominiarskie. Od 1994 roku jestem mistrzem w rzemiośle -  kominiarstwo. Dyplom mistrzowski uzyskałem w Izbie Rzemieślniczej w Kaliszu. Od tego czasu prowadzę działalność gospodarczą: Usługi Kominiarskie z siedzibą przy ul. Czaszkowskiej 8/32 w Kaliszu.

Ukończyłem kursy podstawowe dla pracodawców i kadry kierowniczej w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Kursy miały na celu zdobycie niezbędnych wiadomości do wykonywania pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami i zasadami bhp.

Jestem ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej.

Dysponuję bardzo dobrym sprzętem do świadczenia usług kominiarskich. Współpracuję z dobrymi fachowcami – mistrzami kominiarskimi o długoletnim stażu pracy. Wszystkie usługi wykonuję w oparciu o znajomość najnowszych przepisów z wykorzystaniem wieloletniego doświadczenia zawodowego.

Zdobyta przeze mnie wiedza i doświadczenie pozwalają na pełne zaufanie i zadowolenie ze strony klienta. Obsługuję zarówno duże, jak i małe firmy, administracje, spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe oraz prywatne osoby.

Dbając o najwyższą jakość usług, gwarantuję:

  • fachowość,
  • odpowiedzialność,
  • rzetelność,
  • bezpieczeństwo,
  • krótkie terminy,
  • przystępne ceny (możliwość negocjacji).
Usługi Kominiarskie Józef Nowakowski
Usługi Kominiarskie Józef Nowakowski Kominiarz Kalisz - Strona główna Kominiarz Kalisz - Oferta Kominiarz Kalisz - Kontakt